Team

Leo Van Broeck

Vlaams Bouwmeester

E bouwmeester@vlaanderen.be

Annelies Augustyns

Projectverantwoordelijke

M 0498 57 23 09
E annelies.augustyns@vlaanderen.be

Jouri De Pelecijn

Projectverantwoordelijke

E jouri.depelecijn@vlaanderen.be

Christa Dewachter

Projectverantwoordelijke

M 0486 20 65 21
E christa.dewachter@vlaanderen.be

Tania Hertveld

Bestuurscoördinator

M 0478 59 40 66
E tania.hertveld@vlaanderen.be

Kathleen Machtelinckx

Administratief medewerker

T 0492 56 07 11
E kathleen.machtelinckx@vlaanderen.be

Caroline Newton

Projectverantwoordelijke Pilootprojecten Terug in Omloop

E cnewton@ovam.be

Catherine Robberechts

Coördinatie publicaties

M 0499 59 36 06
E catherine.robberechts@vlaanderen.be

Elke Vanempten

Projectverantwoordelijke Pilootprojecten Productief Landschap

M 0486 76 14 47
E elke.vanempten@ilvo.vlaanderen.be

Eva Amelynck

Projectverantwoordelijke

M 0491 86 16 63
E eva.amelynck@vlaanderen.be

Pieter Degrendele

Administratief medewerker

M 0492 08 52 81
E pieter.degrendele@vlaanderen.be

Mario Deputter

Projectleider

M 0478 59 40 45
E mario.deputter@vlaanderen.be

Stijn De Vleeschouwer

projectverantwoordelijke

M 0478 59 40 65
E stijn.devleeschouwer@vlaanderen.be

Julie Mabilde

projectverantwoordelijke

M 0497 94 76 49
E julie.mabilde@vlaanderen.be

Anne Malliet

Projectverantwoordelijke

M 0478 59 40 64
E anne.malliet@vlaanderen.be

Celine Oosterlynck

Projectverantwoordelijke

M 0494 60 55 80
E celine.oosterlynck@vlaanderen.be

Hedwig Truyts

Projectverantwoordelijke

M 0486 87 67 08
E hedwig.truyts@vlaanderen.be

Oda Walpot

projectverantwoordelijke open ruimte

M +32494564806
E oda.walpot@vlaanderen.be